Metalon - kompletná realizácia striech

Okná

Plastové okná

Moderné plastové okno musí spĺňať náročné kvalitatívne, izolačné, bezpečnostné a dizajnérske požiadavky. V Metalone ponúkame rôzne profily od svetových výrobcov. Za všetky spomenieme napr. profil Salamander, Aluplast. Tieto okná sú dnes značkou kvality, overenou tisíckami spokojných užívateľov na Slovensku aj v zahraničí.

Hliníkové okná

Máte vysoké nároky? Na kvalitu, na moderný dizajn, na odolnosť a trvácnosť použitých materiálov aj na precízne spracovanie? V Metalone sme pripravení plniť aj tie najnáročnejšie požiadavky, vyplývajúce z vašich skvelých projektov. Takéto požiadavky spĺňajú hliníkové okná.

Eurookná

Drevené okná sú vyrobené z prírodného materiálu, tým je zaručená paropriepustnosť (drevo dýcha). Sú vhodné najmä do rodinných domov, nemocníc, penziónov, hotelov, rôznych administratívnych budov atď. Drevo dodáva interiéru pocit pohody a bezpečia.

Vchodové dvere

Uznajte sami, že vchodové dvere sú vizitkou každej domácnosti. Pokiaľ ste sa rozhodli, že je najvyšší čas na výmenu dvier, môžu byť pre vás ideálnym riešením plastové dvere, no pokojne i hliníkové. Aký je vlastne rozdiel medzi týmito dvomi typmi dverí?

Plastové dvere – jednoduché, no odolné

Plastové dvere sa v dnešnej dobe vyrábajú z viacerých materiálov, ktoré sa líšia nielen cenou, ale i kvalitou a možnosťami použitia. Najlacnejšie sú výplne z abs plastov, ktoré sú skvelým riešením pre všetkých tých, ktorí sú nenároční a uprednostňujú skôr jednoduché, cenovo prijateľné veci. Výborná pevnosť, stálosť a nádherný elegantný vzhľad sú len niektoré z výhod, ktoré tieto dvere ponúkajú.

Hliníkové dvere – výborná kvalita i elegantný vzhľad

Veľkou výhodou hliníkových dverí je ich vzhľad. Dajú sa prispôsobiť bytu či domu, takže pokiaľ máte drevené alebo plastové okná, dvere sa dajú s nimi veľmi ľahko zladiť. Hliník je známy svojou konštrukciou a výbornými mechanickými vlastnosťami. Dajú sa veľmi ľahko otvárať a zatvárať, sú maximálne bezpečné voči zlodejom, no zároveň ľahké a odolné voči vonkajším vplyvom. Čím lepšie vlastnosti budú mať vytúžené dvere, tým vyššia bude aj ich cena, no uznajte sami, že investovať do kvality sa dnes oplatí! Či už si zvolíte plastové alebo hliníkové dvere, verte, že budete maximálne spokojní s vaším výberom.

Galéria